Okçuluk Saldırı Archery Blitz

Okla Zombi Vurma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma RV AppStudios
Android işletim sistemli cihazlarınıza indirebileceğiniz Okçuluk Saldırı Archery Blitz, oklarla zombi vurmaya çalışacağınız aksiyon dolu bir beceri oyunudur.

Android işletim sistemli cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz Okçuluk Saldırı Archery Blitz, oklarla zombi vurmaya çalışacağınız aksiyon dolu bir beceri oyunudur.

Oyunda mümkün olduğu kadar az oklar maksimum sayıda zombi vurmaya çalışmalısınız. Sahip olduğunuz sınırlı sayıdaki oku en verimli şekilde kullanmak oyunun en dikkat edilmesi gereken unsurlarının başında geliyor. 

Okçuluk Saldırı Archery Blitz, çok detaylı olarak hazırlanmış bir oyun. Şöyle ki; oyunda vurmaya çalışacağınız zombilerin herbiri farklı güçler taşıyor ve siz bu zombileri öldürebilmek için farklı güçlerdeki birçok oka sahip olabiliyorsunuz. Bu oklar etkilerine göre oldukça detaylı bir şekilde tasarlanmış. Bunun yanı sıra kullanabileceğiniz çok sayıda ekstra güçlendiriciler de bulunuyor. 

Oyunun diğer artılar ise, görsel ve işitsel özellikleri. Son derece eğlenceli melodilerle bezenmiş oyunun fiziksel özellikleri ise şaşırtıcı derecede gerçekçi diyebilirim. 

Daha Fazla Göster
Okçuluk Saldırı Archery Blitz indir